راهنمای ثبت نام

راهنمای ثبت نام در قاصتک

راهنمای ورود و ثبت‌نام

ایجاد حساب کاربری

برای فعالیت در وب‌سایت قاصتک باید حساب کاربری داشته باشید. اگر قبلا حساب کاربری‌تان را ایجاد کرده‌اید، دو راه برای ورود به سایت دارید. اگر ندارید، قدم‌به‌قدم با ما بیایید تا حساب کاربری‌تان را با هم بسازیم.

در مرحله اول که وارد وب‌سایت قاصتک شوید، در قسمت بالا  سمت چپ، آیکن « ورود» را خواهید دید. روی آن کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام در قاصتک

حالا یک صفحه باز می‌شود. اگر حساب دارید، با شماره همراهی که قبلا با آن حساب کاربری‌تان را ساخته بودید، وارد شوید. در غیر این صورت شماره ‌تلفن همراهتان را وارد کنید و دکمه «تایید و دریافت کد» را بزنید تا یک کد شش رقمی به آن شماره پیامک شود. سپس این کد شش ‌رقمی را در جای خالی وارد کنید و دکمه «تایید و ادامه» را بزنید.

راهنمای ثبت نام در قاصتک

راهنمای ثبت نام در قاصتک

تا اینجا توانستید از طریق شماره موبایل و کد شش رقمی، وارد حساب کاربری‌تان شوید.

راهنمایی ورود به حساب کاربری از طریق ورود با نام کاربری و رمز عبور

در مرحله اول که وارد وب‌سایت قاصتک شوید، در قسمت بالا سمت چپ، آیکن «حساب کاربری» را خواهید دید. روی آن کلیک کنید. حالا یک صفحه باز می‌شود. روی گزینه  « ورود با نام کاربری و رمز عبور » کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام در قاصتک

در این صفحه شما می توانید نام کاربری یا آدرس ایمیل به همراه کلمه عبور خود را وارد کرده، و با انتخاب گزینه ی « ورود » وارد حساب کاربری خود شوید.

ایجاد حساب کاربری در قاصتک

راهنمای ثبت نام در قاصتک

 

برای ثبت نام کافی است یک نام کاربری تعریف کرده، شماره تلفن همراه و ایمیل خود را در صورت تمایل وارد نمایید. سپس با وارد کردن رمز عبور و تکرار رمز عبور حساب کاربری خود را بسازید.

در صورت نیاز می توانید با کلیک روی آیکون وارد ناحیه کاربری خود شده و نسبت به تغییر رمز عبور و یا ویرایش اطلاعات حساب کاربری خود اقدام نمایید.

راهنمای ثبت نام در قاصتک

 

حساب کاربری شما آماده‌ ثبت سفارش و استفاده از خدمات گوناگون وب سایت قاصتک می باشد.