سوالات متداول و آموزش تصویری

پاسخ به سوالاتی که برای بیشتر کاربران پیش می آید.

در صورت داشتن کد تخفیف، در منوی پرداخت و قبل از انتخاب روش پرداخت، کد تخفیف را در قسمت مربوطه وارد کنید. مبلغ کد تخفیف از مبلغ کل سفارش کم می‌شود و می‌توانید فرایند پرداخت را ادامه دهید.

شما می‌توانید از قسمت دسته بندی خدمات در منو و یا به صورت آیکون سرویس مورد نظر را جستجو کنید. همچنین با وارد کردن عبارت مورد نظر در کادر جستجو سرویس های مشابه را در صورت وجود مشاهده نمایید.

بعد از جستجوی سرویس و مشاهده لیست نتایج، برای مشاهده اطلاعات سرویس (جزییات و ویژگی های گوناگون سرویس) کافی است بر روی سرویس موردنظر خود کلیک کنید.

در اولین اقدام، پیشنهاد می شود سرویس مشابه دیگری را جستجو کنید و در صورت عدم رضایت شما، هزینه به صورت کامل به حساب شما برگردانده می‌شود.

با پشتیبانی قاصتک تماس بگیرید و مساله را مطرح کنید تا موضوع سریعا بررسی و پیگیری شود.

جریمه لغو سرویس بر اساس قوانین هر سرویس دهنده محاسبه خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب سرویس و نهایی‌کردن رزرو، قوانین لغو سرویس را مطالعه کنید.

برای مشاهده قوانین لغو رزرو روی سرویس موردنظر کلیک کرده و قسمت قوانین استرداد را مطالعه کنید.

برای احراز هویت کارت ملی و همراه داشتن کد سفارش الزامی می باشد.

نظرات ثبت‌شده در مورد هر سرویس به‌طور اختصاصی در اطلاعات سرویس قابل‌مشاهده است. برای بررسی نظرات کاربران دیگر کافی است بر روی سرویس موردنظر کلیک کرده و وارد سربرگ دیدگاه کاربران شوید و آن‌ها را مطالعه کنید.

راهنمای تصویری وب سایت قاصتک

آموزش گام به گام کار با وب سایت قاصتک

راهنمای تصویری عضویت کاربر عادی

راهنمای مشاهده وضعیت کارت دعوت قاصتک

راهنمای خرید هدیه از وب سایت قاصتک

قاصتک چیست؟